Bize Güvenebilirsiniz...

7/24 Etkili ve Kesintisiz İletişim

image125

Dilediğiniz her an veya ihtiyacınız olduğunda, Şirketimizin tüm katmanlarına rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Telefon, E-Posta, CONTINIOUS Portalı ve diğer iletişim ağları üzerinden GLOBUS her an yanınızda.

Özel Güvenlik Eğitim Programı

image126

Personelimizin çalışmakta olduğu tesisin özellik ve ihtiyaçlarına göre eğitim programı hazırlar, eğitim süresince görsel sunumlar ve oyunlar ile katılımcıların en üst seviyede teknik bilgilere sahip olmasını sağlarız.

İzlenebilir Sürekli Denetim Programı

image127

GLOBUS Denetim Departmanı ,  tesisinizi ve personelini denetler, görülen uygunsuzluklara derhal müdahale eder, raporlar ve yoğun denetim programı ile çözümün kısa sürede gelişmesini sağlar. Denetim Raporu; Uydu üzerinden takip edilen ve GLOBUS tarafından geliştirilen CONTINIOUS programı üzerinden elektronik ortamda, yerinde ve eşzamanlı olarak raporlanır.

Mükemmel Özlük Yönetimi

image128

Yerel ve Uluslarası tüm mevzuatlara hakim IK Departmanı ve Danışmanlar Kurulu'nun yönetiminde; personelimizi ve müşterilerimizi her zaman yasal risklerden korumayı başarırız.

Yetkinlik Odaklı İşe Alım Süreci

image129

Standartlara uygun, uzun vadeli çalışabilecek, istikrarlı performans sağlayabilecek adaylar, tarafımızdan «yetkinlik değerlendirmesi programı» ile seçilmekte ve uygun olan adaylar işe alınmaktadır.

Yetkinlik değerlendirmesi programında;

Fiziki görünüm – Ekip çalışmasına uyum – Dikkat – Hafıza – Okuduğunu anlayabilmek – Okuduğunu iletebilmek – İtaat – Talimatlara Uyum – Canlılık – Soğukkanlılığını koruyabilme ve teknik bilgi yetkinlikleri araştırılmaktadır.

Rasyonel Risk Analizi Raporlaması

image130

 Tesisinizin ve sizin mevcut risk değerlendirmesini ortaya çıkaran, optimal çözüm önerileri getiren «Risk Analizi» çalışması özenle yapılmaktadır. Personel altyapısı, fiziki alt yapı, Hukuki boyutlar, Prosedürler, Elektronik ihbar-kayıt-kontrol sistemleri, Çevre faktörleri, Marka riskleri, Terörizm, Sabotaj, Yangın, Hırsızlık, Sektör riskleri, İSG ve daha bir çok konu bu analizde değerlendirilmektedir.

Kariyer Planlaması

image131

GLOBUS, yönetici ihtiyaçlarını şirket içi kaynaklarını değerlendirerek personeline fırsat yaratmaktadır. Sürekli eğitim ve periyodik performans değerlendirmeleri ile personelini yeni görevlere hazırlamaktadır.

Mevzuatlara %100 Uyum

image132

Süreçlerimizin tamamında ve görev tanımlarımızın ilk dört sırasında "Yasal Mevzuatlara %100 uyum" sağlamak şirket kültürümüzün olmazsa olmazıdır.

Teknoloji Takibi

image133

Hizmette kalite ve müşteri taleplerine uygun çözüm geliştirme ilkemizden yola çıkarak, tüm teknolojik gelişmeleri takip ederek sürekli güncelleme yaparız.

Sosyal Sorumluluk

image134

Bölgemizde binlerce aile için derneğimizle omuz omuza her gün gıda ve tekstil yardımı yaparak, insanımıza ve ülkemize destek olmaktan büyük kıvanç duyuyoruz.

Mali Denetim ve Sorumluluk

image135

Şirketimiz,ülkemizin saygın ve konusunda uzman vergi denetim danışmanlık şirketi olan HLB BM Vergi Danışmanlık Şirketi tarafından periyodik olarak denetlenmekte ve danışmanlık hizmeti almaktadır.

İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği

image136

Şirketimiz, ülkemizin hemen her bölgesinde faaliyet gösteren, Ortak Sağlık Güvenlik Birimi sektöründe lider olan EKİPON tarafından denetlenmekte, danışmanlık ve eğitim hizmeti almaktadır.